Instagram’a Favoriler Özelliği

Instagram “Favoriler” adını verdiği yeni güncellemesinin beta testini uzun zamandır küçük bir grupla gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Özellik kullanıma sunulduğunda kullanıcılar yalnızca belirledikleri arkadaş listesiyle fotoğraf ve hikayelerini paylaşabilecekler.

Yeşil Rozet

Instagram’ın Favoriler özelliğinin ikonu yeşil rozet. Kullanıcıların kendi belirledikleri kişileri favori listesine almak için yeşil yıldız rozete dokunmaları yeterli olacak. Kullanıcıların listeye aldıkları kişiler favorilere eklendiklerinde ya da favorilerden çıkarıldıklarında bildirim almayacaklar. Instagram kullanıcılarının paylaşmak istediği video ve fotoğraflar böylece daha fazla kişiselleştirilebiliyor olacak. Kişiler ise favori listede olduklarını akışlarındaki yeşil rozet ikonunu gördüğünde anlayabilecekler.

Instagram’ın ürün sorumlusu Robby Stein kulanıcıların kendi küçük gruplarını oluşturduklarını takip ettiklerini ve bu grupları uygulama özelinde daha fonksiyonel hale getirmek için favoriler özelliğini geliştirdiklerini belirtti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s